Arengufond

 

TalTech Arengufondi 2019. aasta sügisese stipendiumikonkursi tulemused!

Palju õnne kõikidele stipendiaatidele! Pidulik stipendiumide kätteandmise aktuse toimub 27. november kell 15.00 TalTech aulas. Palume kõigil stipendiumide saajatel kohal olla. 

 

  • ABB bakalaureuseõppe stipendium-Bohdan Romashchenko 
  • ABB bakalaureuseõppe stipendium-Mihhail Daniljuk 
  • ABB bakalaureuseõppe stipendium-Selgub lähipäevil
  • ABB magistriõppe stipendium-Matthew Krisenthal 
  • ABB magistriõppe stipendium-Reti Kullerkupp
  • ABB magistriõppe stipendium-Selgub lähipäevil
  • Admiral Markets AS-i magistriõppe stipendium-Piret Näppi
  • BLRT Grupp AS bakalaureuseõppe stipendium-Jaan Kirsch 
  • BLRT Grupp AS magistriõppe stipendium-Janno Õunpuu
  • Cambrex Tallinn magistriõppe stipendium-Riin Lepik
  • Eastman Specialties OÜ bakalaureuse- ja magistriõppe stipendium-Janno Kikojan
  • Eastman Specialties OÜ bakalaureuse- ja magistriõppe stipendium-Dmitri Nikitin
  • Eesti Kütte- ja Ventilatsiooniinsenerida Ühenduse (EKVÜ) stipendium-Indrek Valgma 
  • Elering- digitaalse energiasüsteemi stipendium- Selgub lähipäevil
  • Endel Palla magistriõppe stipendium-Hanna-Liina Auntock
  • Endel Palla magistriõppe stipendium-Karl Kalmet
  • Gunvor Services infotehnoloogia stipendium-Liine Kasak
  • Harju Elekter bakalaureuseõppe stipendium-Henri Johann Norden
  • Harju Elekter bakalaureuseõppe stipendium-Sven Erik Kalberg
  • Harju Elektri magistriõppe stipendium-Annemai Avingu
  • Harju Elektri magistriõppe stipendium-Konrad Ilustrumm
  • Heinrich Laulu nimeline Nordeconi noore teadlase/õppejõu stipendium-Virgo Sulakatko
  • Ilmar Öpiku nimeline stipendium-Kertu Lepiksaar
  • Lennuliiklusteeninduse AS bakalaureuseõppe stipendium- Carl-Robert Reidolf
  • Lennuliiklusteeninduse AS magistriõppe stipendium- Helen Susan Selirand
  • Lennuliiklusteeninduse AS magistriõppe stipendium- Dismas Ezechukwu
  • Mati Jostovi nimeline stipendium-Hans Tiismus
  • Merko Ehitus Eesti inseneriõppe stipendium-Jane Kikojan 
  • Merko Ehitus Eesti noore õppejõu ja teadlase stipendium-Ergo Pikas
  • Mihkel Aitsami nimeline mälestusstipendium erivajadusega üliõpilastele- ei anta välja
  • Nordecon inseneriõppe stipendium-Kristin Raudla
  • Rickard Kruusbergi nimeline stipendium “Seikle õpingute läbi!”- Rait Läänemets 
  • Rickard Kruusbergi nimeline stipendium “Seikle õpingute läbi!”- Maarja Kask
  • Rickard Kruusbergi nimeline stipendium “Seikle õpingute läbi!”-Rainer Kelk
  • Riigi Kinnisvara AS doktoriõppe stipendium- Selgub lähipäevil
  • Riigi Kinnisvara AS inseneri- ja magistriõppe stipendium- Selgub lähipäevil
  • Riigi Kinnisvara AS inseneri- ja magistriõppe stipendium- Selgub lähipäevil
  • Silberauto magistriõppe stipendium-Selgub lähipäevil
  • TalTechDigitali bakalaureuseõppe stipendium-Selgub lähipäevil
  • TalTechDigitali magistriõppe stipendium-Selgub lähipäevil
  • TalTechi infotehnoloogia teaduskonna täienduskoolituste stipendium- Kaisa Lindstom 
  • TalTechi infotehnoloogia teaduskonna täienduskoolituste stipendium- Karl Matti
  • TalTechi infotehnoloogia teaduskonna täienduskoolituste stipendium- Kärte Pärend
  • TalTechi infotehnoloogia teaduskonna täienduskoolituste stipendium- Laura Kallas
  • TalTechi infotehnoloogia teaduskonna täienduskoolituste stipendium- Raul Vesinurm 
  • TalTechi majandusteaduskonna üliõpilaste stipendium- Aivar Kamal
  • TalTechi majandusteaduskonna üliõpilaste stipendium- Shamaise Peters
  • TalTechi majandusteaduskonna üliõpilaste stipendium- Laura Teemägi
  • TalTechi majandusteaduskonna üliõpilaste stipendium- Olufemi Abraham Johnson
  • TalTechi turundus- ja kommunikatsiooni stipendium- Cyprien Chia Chiatoh
  • Telia Eesti bakalaureuseõppe stipendium-Sara Farooghian
  • Telia Eesti bakalaureuseõppe stipendium-Vladislav Ogorodnik
  • Tiit Kapsi nimeline Eesti Mööblitootjate Liidu magistriõppe stipendium-Merike Aro
  • TREV-2 Grupp AS stipendium-Kaarel Rebane 
  • Oma Ehitaja inseneri- ja magistriõppe stipendium- Erik Teder
  • Utilitase bakalaureuseõppe stipendium- Grete-Marie Kajandi
  • Utilitase bakalaureuseõppe stipendium- Kristiina Angela Kelder
  • Utilitase magistriõppe stipendium- Dabrel Prits 
  • Utilitase magistriõppe stipendium- Kaur Ots 
  • Utilitase magistriõppe stipendium- Aleks Mark 
  • Viru Keemia Grupp AS bakalaureuseõppe stipendiumid-Selgub lähipäevil
  • Viru Keemia Grupp AS magistriõppe stipendiumid-Selgub lähipäevil
  • Viru Keemia Grupp AS rakenduskõrgharidusõppe stipendiumid-Selgub lähipäevil

 

TalTech Arengufondi 2019. aasta kevadise stipendiumikonkursi tulemused!

Palju õnne kõikidele stipendiaatidele! Pidulik stipendiumide kätteandmise aktuse toimub 29. mai kell 15.00 TalTech aulas. Palume kõigil stipendiumide saajatel kohal olla. 

  • Admiral Markets AS-i bakalaureuseõppe stipendiumid - Rait Pindis
  • Balbiino rakenduskeemia, toidu- ja geenitehnoloogia bakalaureuseõppe stipendium  - Marlen Leemet
  • Balbiino toidutehnoloogia ja -arenduse magistriõppe stipendium  - Kaspar Mooses
  • Cambrex Tallinn bakalaureuseõppe stipendium - Karina Barsunova
  • Chemi-Pharm magistriõppe stipendium - Anna Zadorožnaja
  • EERO Manivald Eelnurme nimeline mälestusstipendium - Erik Teder
  • Ettevõtete grupi (ET5 OÜ, Vamos Automaatika OÜ, AU Energiateenus OÜ) stipendium  - Tuule Mall Kull
  • Eastman Specialties OÜ bakalaureuse- ja rakenduskõrgharidusõppe stipendium – ei anta välja
  • Eastman Specialties OÜ magistriõppe stipendium - Moonika Ferschel
  • Eesti Mäeseltsi bakalaureuseõppe stipendium - Kristin Kahu
  • Fujitsu Estonia bakalaureuseõppe stipendium - Laura Kallas
  • Gunvor Services infotehnoloogia stipendium – Marti Ingmar Liibert
  • Juhan Laugise stipendium - Ivari Sarv
  • K-Projekt AS magistriõppe stipendium  - Allan Kossas
  • Kitman Thulema tootearenduse bakalaureuseõppe stipendium - Jaan Kirsch
  • MTÜ M-Ring magistriõppe stipendium - Madis Sepa
  • MTÜ M-Ring magistriõppe stipendium - Tuuli Uudeberg
  • Olev Liigi nimeline doktoriõppe stipendium - Hardi Koduvere 
  • Operail rakenduskõrgharidusõppe stipendium  - ei anta välja
  • Operail magistriõppe stipendium  - Janno Õunpuu
  • Riigi Kinnisvara AS doktoriõppe stipendium – ei anta välja
  • Riigi Kinnisvara AS inseneri- ja magistriõppe stipendium – Andres Nuija
  • TalTechDigitali bakalaureuseõppe stipendium - Oleksandra Zamana
  • TalTechDigitali magistriõppe stipendium - Mihkel Abel
  • TalTechi õppeosakonna stipendium – Ucha Vekua
  • TalTechi õppeosakonna stipendium – Helena Kuivjõgi
  • TalTechi üliõpilasesinduse stipendium - Anne-Mary Läll
  • TalTechi üliõpilasesinduse stipendium - Mihkel Pogga
  • TalTechi üliõpilasesinduse stipendium - Rainer Kelk
  • Telia Eesti bakalaureuseõppe stipendium - Karl-Andero Mere
  • Telia Eesti magistriõppe stipendium - Indrek Guitor
  • Trimble Solutions Oy stipendium - Risto Häelme
  • Viru Keemia Grupp AS bakalaureuseõppe stipendium – Joosep Niinemägi
  • Viru Keemia Grupp AS magistriõppe stipendium - Kristel Veersalu
  • Viru Keemia Grupp AS rakenduskõrgharidusõppe stipendium - Pavel Turkulets
  • Vladimir Heinrichseni nimelise bakalaureuseõppe stipendium - Mihkel Erich Nigul

TalTech Arengufondi 2018. aasta sügisese stipendiumikonkursi tulemused!

Palju õnne kõikidele stipendiaatidele! Pidulik stipendiumide kätteandmise aktuse toimub 28. november kell 15.00 TalTech aulas. Palume kõigil stipendiumide saajatel kohal olla. 

  • ABB bakalaureuseõppe stipendium-Henri Johann Norden
  • ABB bakalaureuseõppe stipendium-Kaarel Haavajõe
  • ABB magistriõppe stipendium-Jaanus Aas
  • ABB magistriõppe stipendium-Joseph Adegite
  • ABB magistriõppe stipendium-Mari-Ly Klaats
  • ABB magistriõppe stipendium-Tõnis Lilleoja
  • Admiral Markets AS-i bakalaureuseõppe stipendiumid-Heidi Mülla
  • Admiral Markets AS-i bakalaureuseõppe stipendiumid-Romaine Ayoki Burrell
  • BLRT Grupp AS bakalaureuseõppe stipendium-Tario Raimond Meerbach
  • BLRT Grupp AS magistriõppe stipendium-Alan-Skiip Küttim
  • Cambrex Tallinn magistriõppe stipendium-Anna Zadorožnaja
  • Cleveron arvutisüsteemide magistriõppe stipendium-Rim Puks
  • Cleveron mehhatroonika magistriõppe stipendium-Danushka Marasinghe
  • Eastman Specialties OÜ bakalaureuse- ja rakenduskõrgharidusõppe stipendium-Aleksandr Neiman
  • Eastman Specialties OÜ bakalaureuse- ja rakenduskõrgharidusõppe stipendium-Pavel Turkulets
  • Eastman Specialties OÜ bakalaureuse- ja rakenduskõrgharidusõppe stipendium-ei anta välja 2018 sügis
  • Eesti Kütte- ja Ventilatsiooniinsenerida Ühenduse (EKVÜ) stipendium-Meril Tamm
  • Endel Palla magistriõppe stipendium-Ove Lillmaa
  • ENSTO Ensek AS  inseneriteaduskonna magistriõppe stipendium-ei anta välja 2018 sügis, vaid 2019 kevadel
  • Euroopa Innovatsiooniakadeemia suveülikooli stipendium -Kärte Pärend
  • Euroopa Innovatsiooniakadeemia suveülikooli stipendium -Liine Kasak
  • Euroopa Innovatsiooniakadeemia suveülikooli stipendium -Martin Karjus
  • Evald ja Valdo Kalmu magistriõppe stipendium-Martin Lahtein
  • Gunvor Services infotehnoloogia stipendium-Vjatšeslav Tšetšnev
  • Harju Elekter bakalaureuseõppe stipendium-Mihkel Talmar
  • Harju Elekter bakalaureuseõppe stipendium-Rico Jaanipere
  • Harju Elektri magistriõppe stipendium-Ivari Sarv
  • Harju Elektri magistriõppe stipendium-Janno Õunpuu
  • Heinrich Laulu nimeline Nordeconi noore teadlase/õppejõu stipendium-Martin Thalfeldt
  • Ilmar Öpiku nimeline stipendium-Annemai Avingu
  • Jüri Paju nimeline bakalaureuseõppe stipendium-Laura Kallas
  • Jüri Paju nimeline magistriõppe stipendium-ei anta välja 2018 sügis
  • Mati Jostovi nimeline stipendium-Mari Löper
  • Merko Ehitus Eesti inseneriõppe stipendium-Erik Teder
  • Merko Ehitus Eesti noore õppejõu ja teadlase stipendium-Kalle Kuusk
  • Merko Ehitus Eesti täiendav inseneriõppe stipendium-Kaarel Juurma
  • Merko Ehitus Eesti täiendav inseneriõppe stipendium-Mari Stepanjan
  • Mihkel Aitsami nimeline mälestusstipendium erivajadusega üliõpilastele-Hannes Pärnaste
  • Mikk Muru nimeline inseneriõppe stipendium-Sander Varbla
  • Nordecon inseneriõppe stipendium-Martin Talvik
  • Rickard Kruusbergi nimeline stipendium “Seikle õpingute läbi!”-Aleksandr Andrejev
  • Rickard Kruusbergi nimeline stipendium “Seikle õpingute läbi!”-Kätlin Kaare
  • Rickard Kruusbergi nimeline stipendium “Seikle õpingute läbi!”-Lauri Laidna
  • Riigi Kinnisvara AS doktoriõppe stipendium- Martin Kiil
  • Riigi Kinnisvara AS inseneri- ja magistriõppe stipendium- Karli Aau
  • Riigi Kinnisvara AS inseneri- ja magistriõppe stipendium- Risto Häelme
  • SEB Pank stipendium bakalaureuseõppe tudengitele-Carl-Robert Reidolf
  • SEB Pank stipendium bakalaureuseõppe tudengitele-ei anta välja 2018 sügis
  • SEB Pank stipendium infotehnoloogia teaduskonna magistriõppe tudengitele-Indrek Guitor
  • SEB Pank stipendium majandusteaduskonna magistriõppe tudengitele-ei anta välja 2018 sügis
  • Silberauto magistriõppe stipendium-Henri Sink
  • TalTechDigitali bakalaureuseõppe stipendium-ei anta välja 2018 sügis
  • TalTechDigitali magistriõppe stipendium-Annika Avingu
  • TalTechDigitali magistriõppe stipendium-Hatef Palizgar
  • TalTechi turundus- ja kommunikatsiooni stipendium-Risto Leesmäe
  • Telia Eesti bakalaureuseõppe stipendium-Marti Ingmar Liibert
  • Telia Eesti magistriõppe stipendium-Martin Ploon
  • Tiit Kapsi nimeline Eesti Mööblitootjate Liidu magistriõppe stipendium-Harti Vahermets
  • TREV-2 Grupp AS stipendium-Brigitta Uibo
  • Viru Keemia Grupp AS bakalaureuseõppe stipendiumid-Grete Glaase
  • Viru Keemia Grupp AS magistriõppe stipendiumid-Kristel Veersalu
  • Viru Keemia Grupp AS rakenduskõrgharidusõppe stipendiumid-Anton Rogovoi
  • Viru Keemia Grupp AS rakenduskõrgharidusõppe stipendiumid-Oleg Andrjuštsenko
  • Viru Keemia Grupp AS rakenduskõrgharidusõppe stipendiumid-Tatjana Smirnova

TTÜ Arengufondi 2018. aasta kevadise stipendiumikonkursi tulemused!

Palju õnne kõikidele stipendiaatidele! Pidulik stipendiumide kätteandmise aktuse toimub 30. mai kell 15.00 TTÜ aulas. Palume kõigil stipendiumide saajatel kohal olla.

  • Astlanda Ehituse stipendium-ei anta välja 2018 kevad
  • Balbiino toidutehnoloogia ja -arenduse magistriõppe stipendium-Kärt Leppik
  • Balbiino tootearendus ja tootmistehnika magistriõppe stipendium -Kadri Kaaret
  • Cambrex Tallinn bakalaureuseõppe stipendium-Õnnela Luhila
  • Chemi-Pharm magistriõppe stipendium-Dmitri Pismennõi
  • Draka Keila Cables magistriõppe stipendium-Nikon Vidjajev
  • Eastman Specialties OÜ bakalaureuse- ja rakenduskõrgharidusõppe stipendium-Pavel Turkulets
  • Eastman Specialties OÜ bakalaureuse- ja rakenduskõrgharidusõppe stipendium-Anastasia Giljazieva
  • Eastman Specialties OÜ bakalaureuse- ja rakenduskõrgharidusõppe stipendium-Aleksandr Neiman
  • EERO Manivald Eelnurme nimeline mälestusstipendium-Kai Ellik
  • Eesti Mäeseltsi magistriõppe stipendium-Andres Küüsmaa
  • EVR Cargo magistriõppe stipendium-Kristjan Salumaa
  • EVR Cargo rakenduskõrgharidusõppe stipendium -Georgi Almazov
  • Fujitsu Estonia bakalaureuseõppe stipendium-Charlie Karniol
  • Gunvor Services infotehnoloogia stipendium-Eva-Maria Veitmaa
  • Hansab bakalaureuseõppe stipendium-Kaarel Värk
  • Juhan Laugise stipendium-tulemused avaldatakse - Janno Õunpuu
  • Jüri Paju nimeline magistriõppe stipendium-ei anta välja 2018 kevad, vaid 2018 sügisel
  • Kitman Thulema tootearenduse bakalaureuseõppe stipendium- Marie-Mädli Kivimäe
  • Lennuliiklusteeninduse AS bakalaureuseõppe stipendium- Karl-Kiur Saar
  • Lennuliiklusteeninduse AS doktoriõppe stipendium-Mauno Pihelgas
  • Lennuliiklusteeninduse AS magistriõppe stipendium-Martin Ploom
  • Merko Ehitus Eesti inseneriõppe stipendium-Risto Häelme
  • Mihkel Aitsami nimeline mälestusstipendium erivajadusega II õppeastme üliõpilastele-Alexei Malovitchko
  • Mikk Muru nimeline inseneriõppe stipendium-ei anta välja 2018 kevad, vaid 2018 sügisel
  • Olaf Hermani nimeline stipendium-ei anta välja 2018 kevad
  • Olev Liigi nimeline doktoriõppe stipendium-Karl Kull
  • Oma Ehitaja inseneri- ja magistriõppe stipendium-Maarja Pitsi
  • Ridango AS infotehnoloogia bakalaureuseõppe stipendium-Laura Ernits
  • Ridango AS infotehnoloogia magistriõppe stipendium-Rait Kurg
  • Riigi Kinnisvara AS doktoriõppe stipendium- Johanna Liblik
  • Riigi Kinnisvara AS doktoriõppe stipendium- Nils Kändler
  • Riigi Kinnisvara AS doktoriõppe stipendium- Villu Kukk
  • Riigi Kinnisvara AS inseneri- ja magistriõppe stipendium- ei anta välja 2018 kevadel/suvel.
  • Riigi Kinnisvara AS inseneri- ja magistriõppe stipendium- ei anta välja 2018 kevadel/suvel.
  • SEB Pank magistriõppe stipendium-Andres Toome
  • SEB Pank stipendium infotehnoloogia teaduskonna tudengitele-Piret Näppi
  • SEB Pank stipendium infotehnoloogia teaduskonna tudengitele-Hendrig Sellik
  • SEB Pank stipendium majandusteaduskonna tudengitele-Elen Tark
  • SEB Pank stipendium majandusteaduskonna tudengitele-Rait Pindis
  • Skeleton Technologies bakalaureuseõppe stipendium-Rico Jaanipere
  • Skeleton Technologies magistriõppe stipendium-Kalev Karp
  • TalTechDigitali bakalaureuseõppe stipendium-Laura Kallas
  • TalTechDigitali magistriõppe stipendium-Sander Saarsen
  • Telia Eesti bakalaureuseõppe stipendium-Janno Jõulu
  • Telia Eesti magistriõppe stipendium-ei anta välja 2018 kevad, vaid 2018 sügisel
  • Trimble Solutions Oy stipendium-Lauri Rauk
  • Viru Keemia Grupp AS bakalaureuseõppe stipendiumid-Annemai Avingu
  • Viru Keemia Grupp AS bakalaureuseõppe stipendiumid-ei anta välja 2018 kevad, vaid 2018 sügisel
  • Viru Keemia Grupp AS magistriõppe stipendiumid-Hannamary Seli
  • Viru Keemia Grupp AS magistriõppe stipendiumid-ei anta välja 2018 kevad, vaid 2018 sügisel
  • Viru Keemia Grupp AS rakenduskõrgharidusõppe stipendiumid-Aivar Kuusk
  • Viru Keemia Grupp AS rakenduskõrgharidusõppe stipendiumid-ei anta välja 2018 kevad, vaid 2018 sügisel
  • Viru Keemia Grupp AS rakenduskõrgharidusõppe stipendiumid-ei anta välja 2018 kevad, vaid 2018 sügisel
  • Viru Keemia Grupp AS rakenduskõrgharidusõppe stipendiumid-ei anta välja 2018 kevad, vaid 2018 sügisel
  • Vladimir Heinrichseni nimeline infotehnoloogia- ja kommunikatsiooni stipendium-Laura Liis Metsvaht
  • Üliõpilasesinduse stipendium-Tauri Roosipuu
  • Üliõpilasesinduse stipendium-Erik Teder
  • Üliõpilasesinduse stipendium-Anton Savolainen

 


TTÜ Arengufondi 2017. aasta sügisese stipendiumikonkursi tulemused!

Palju õnne kõikidele stipendiaatidele! Pidulik stipendiumide kätteandmise aktuse toimub 29. november kell 15.00 TTÜ aulas. Palume kõigil stipendiumide saajatel kohal olla.

  • ABB bakalaureuseõppe stipendium - Annemai Avingu
  • ABB bakalaureuseõppe stipendium - Kaarel Värk
  • ABB magistriõppe stipendium - Anand Kaiparavalappil Ramankutty
  • ABB magistriõppe stipendium -  Heigo Mäemuru
  • ABB magistriõppe stipendium - Kalev Karp
  • ABB magistriõppe stipendium  - Manoj Karki
  • AS DATEL Kosmoseprogrammi tootearenduse magistriõppe stipendium -  tulemused avaldatakse 20.11.17
  • Astlanda Ehituse inseneri- ja magistriõppe stipendium - ei anta välja 2017 sügis
  • Astlanda Ehituse stipendium - ei anta välja 2017 sügis
  • BLRT Grupp AS bakalaureuseõppe stipendium - Mihkel Talmar
  • BLRT Grupp AS magistriõppe stipendium - Kaspar Lauri
  • Cambrex Tallinn magistriõppe stipendium -  Dmitri Pismennõi
  • Cleveron arvutisüsteemide magistriõppe stipendium - Olugbenga Niyi-Leigh
  • Cleveron mehhatroonika magistriõppe stipendium - Saleh Ragheb Saleh Alsaleh
  • Eastman Specialties OÜ bakalaureuse- ja rakenduskõrgharidusõppe stipendium -Aleksandr Neiman
  • Eastman Specialties OÜ bakalaureuse- ja rakenduskõrgharidusõppe stipendium - Diana Rubatsova
  • Eastman Specialties OÜ bakalaureuse- ja rakenduskõrgharidusõppe stipendium - Tõnis Tokman
  • Eastman Specialties OÜ magistriõppe stipendium - ei anta välja 2017 sügis
  • Eesti Kütte- ja Ventilatsiooniinsenerida Ühenduse (EKVÜ) stipendium - stipendium läheb jagamisele Maarja Pitsi ja Karl-Richard Penu vahel
  • Ellore bakalaureuse- või rakenduskõrgharidusõppe stipendium - Kairit Sims
  • Endel Palla magistriõppe stipendium - Märt Mõtus
  • Evald ja Valdo Kalmu magistriõppe stipendium - Hans Joosep Lahe
  • H. Laulu nimeline Nordeconi noore teadlase/õppejõu stipendium - Simo Ilomets
  • Harju Elekter bakalaureuseõppe stipendium - Heigo-Elmar Vahesaar
  • Harju Elekter bakalaureuseõppe stipendium - Klemet-Gustav Tamm
  • Harju Elektri magistriõppe stipendium - Alan-Skiip Küttim
  • Harju Elektri magistriõppe stipendium - Kadri Kaaret
  • Helga ja Elmar Minnuse inseneriõppe stipendium - Kaia Malberg
  • Jüri Paju nimeline magistriõppe stipendium - ei anta välja 2017 sügis
  • Mati Jostovi nimeline stipendium - Madis Leinakse
  • Merko Ehitus Eesti noore õppejõu ja teadlase stipendium - Endrik Arumägi
  • Mihkel Aitsami nimeline mälestusstipendium erivajadusega I õppeastme üliõpilastele - Marten Kask
  • Mihkel Aitsami nimeline mälestusstipendium erivajadusega II õppeastme üliõpilastele - ei anta välja 2017 sügis, konkurss avatakse 2018 kevadel
  • Nordecon inseneriõppe stipendium - Martin Talvik
  • Oma Ehitaja inseneri- ja magistriõppe stipendium -  Areenika Lumilaan
  • Rickard Kruusbergi nimeline stipendium “Seikle õpingute läbi!” -  Egle Truska
  • Rickard Kruusbergi nimeline stipendium “Seikle õpingute läbi!” - Monika Stoljarova
  • Rickard Kruusbergi nimeline stipendium “Seikle õpingute läbi!”  - Sven Erik Kalberg
  • Riigi Kinnisvara AS doktoriõppe stipendium - Alo Mikola
  • Riigi Kinnisvara AS inseneri- ja magistriõppe stipendium - Maarja Pitsi
  • SEB Pank magistriõppe stipendium - ei anta välja 2017 sügis
  • SEB Pank stipendium infotehnoloogia teaduskonna tudengitele - Eva-Maria Veitmaa
  • SEB Pank stipendium infotehnoloogia teaduskonna tudengitele - Vjatšeslav Tšetšnev
  • SEB Pank stipendium majandusteaduskonna tudengitele - Heidi Mülla
  • SEB Pank stipendium majandusteaduskonna tudengitele - Rauno Otsasoo
  • SEB Pank stipendium majandusteaduskonna tudengitele - Tähti Alver
  • Silberauto magistriõppe stipendium - Erko Hermann
  • Telia Eesti bakalaureuseõppe stipendium - Annika Pajupuu
  • Telia Eesti magistriõppe stipendium - Henri Kunstmann
  • Tiit Kapsi nimeline Eesti Mööblitootjate Liidu magistriõppe stipendium - Ricardo Horta
  • TREV-2 Grupp inseneri- ja magistriõppe stipendium - Reimo Piir
  • Trimble Solutions Oy stipendium - ei anta välja 2017 sügis
  • Viru Keemia Grupp AS bakalaureuseõppe stipendiumid - Karol Meerja
  • Viru Keemia Grupp AS rakenduskõrgharidusõppe stipendiumid - Pavel Turkulets
  • Viru Keemia Grupp AS rakenduskõrgharidusõppe stipendiumid - Roman Kaygarodov

 


TTÜ Arengufondi 2017. aasta kevaidse stipendiumikonkursi võitjad!

Palju õnne kõikidele stipendiaatidele!

Pidulik stipendiumide kätteandmise aktuse toimub 31.mai kell 15.00 TTÜ aulas. Palume kõigil stipendiumide saajatel kohal olla.

Doktoriõpe:

  • Olaf Hermani nimeline stipendium - Paul Klõšeiko
  • Riigi Kinnisvara AS doktoriõppe stipendium - Ülar Palmiste

 

Inseneri- ja magistiõpe

  • AS Chemi-Pharm magistriõppe stipendium - Siimu Rom
  • AS Draka Keila Cables magistriõppe stipendium - Ivar Kiitam
  • AS EVR Cargo magistriõppe stipendium - Jevgeni Družkov 
  • Eesti Mäeseltsi magistriõppe stipendium - Peeter Koll
  • Mikk Muru nimeline inseneriõppe stipendium - Riho Eichfuss
  • Riigi Kinnisvara inseneri- ja magistriõppe stipendium - Elsi-Marie Teder
  • Skeleton Technologies magistriõppe stipendium - Martin Grosberg
  • Telia Eesti magistriõppe stipendium - Parham Shams Ghahfarokhi
  • Viru Keemia Grupp AS magistriõppe stipendium - Paula Kristel Kaljula

 

Bakalaureuseõpe

  • AS Fujitsu Estonia bakalaureuseõppe stipendium - Eva-Maria Veitmaa
  • AS Kitman Thulema puidu- ja tekstiilitehnoloogia eriala bakalaureuseõppe stipendium - Anna-Liisa Hanni 
  • AS Kitman Thulema tootearendus ja tootmistehnika eriala bakalaureuseõppe stipendium - Klemet-Gustav Tamm
  • Cambrex Tallinn stipendium - Nele Reimets
  • Eastman Specialties OÜ bakalaureuse- ja rakenduskõrgharidusõppe stipendium - Ksenia Kuznetsova
  • Eastman Specialties OÜ bakalaureuse- ja rakenduskõrgharidusõppe stipendium - Diana Rubtsova 
  • EERO Manivald Eelnurme nimeline mälestusstipendium - Raimond Pääru
  • Hansab bakalaureuseõppe stipendium - Artur Loorpuu
  • Skeleton Technologies bakalaureuseõppe stipendium - Kaarel Värk
  • Telia Eesti bakalaureuseõppe stipendium - Pärlin Luhila
  • Vladimir Heinrichseni mälestusstipendium - Carmen Isop

 

Rakenduskõrgharidusõpe

  • AS EVR Cargo rakenduskõrgharidusõppe stipendium - Pavel Rusinov
  • Viru Keemia Grupi rakenduskõrgharidusõppe stipendium - Georgi Almazov
  • Viru Keemia Grupi rakenduskõrgharidusõppe stipendium - Anastasia Giljazieva

 

Üldine

  • ENSTO ENSEK AS infotehnoloogia teaduskonna stipendium - Aleksander Tsõganov
  • ENSTO ENSEK AS inseneriteaduskonna stipendium - Agnes Kuus
  • TTÜ Üliõpilasesinduse stipendium - Regiina Viires
  • TTÜ Üliõpilasesinduse stipendium - Martin Talvik
  • TTÜ Üliõpilasesinduse stipendium - Janek Pärn

 

Eastman Specialties OÜ otsustas sel kevadel anda välja hoopis kaks bakalaureuse- ja rakenduskõrgharidusõppe stipendiumi ning mitte välja anda magistriõppe stipendiumi.

OÜ Astlanda Ehituse integreeritud- ja magistriõppe stipendiumid, Viru Keemia Grupp AS bakalaureuseõppe stipendiumid ja AS Merko Ehitus Eesti stipendium jäi sel kevadel välja andmata. 

SA TTÜ Arengufond tänab omalt poolt kõiki kandideerijaid ja koostööpartnereid!